Poznaj Art Banking

Zajmujemy się doradztwem inwestycyjnym i budowaniem kolekcji dzieł sztuki dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i znajomości rynku dzieł sztuki wspieramy naszych klientów w tworzeniu kolekcji, która będzie prezentowała wysoką wartość zarówno pod względem artystycznym, jak i inwestycyjnym.

Indywidualne podejście

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując nasze działania do jego oczekiwań oraz gustów. Dzięki temu współtworzone przez nas kolekcje idealnie odpowiadają potrzebom inwestycyjnym oraz estetycznym naszych klientów.

Kompleksowe wsparcie i dyskrecja

Zapewniamy kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu tworzenia, prezentacji oraz zarządzania kolekcją dzieł sztuki. Nasi klienci mogą liczyć na całkowitą dyskrecję – gwarantujemy, że żadna informacja dotycząca naszej współpracy nie zostanie nigdy upubliczniona.

Wiedza i doświadczenie

Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w zakresie inwestycji alternatywnych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku sztuki. Zarządzaliśmy portfelami o łącznej wartości ponad 100 mln złotych. Pracujemy ze światowymi domami aukcyjnymi, galeriami, prywatnymi dealerami sztuki oraz kolekcjonerami.